MedyaVideo

İstanbullu Gelin’de Faruk’u sarsan haber: Fikret ölecek mi?

İstanbullu Gelin dün akşam izleyicileriyle buluştu. Dizi takipçileri sürpriz gelişmelerle karşılaştı...

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin, dün akşama ekranlara gelen yeni bölümünde izleycilerini sürpriz gelişmelerle buluşturdu.

İstanbullu Gelin son bölümüyle 30 Kasım Cuma akşamı Star TV’de ekrana geldi. Adem’in geri adım atması ve konağı bedelsiz şekilde Boranlar’a geri vermesi üzerine Faruk bir teklifte bulundu. Adem’i konak bedeli karşılığında şirkete ortak yapmak isteyen Faruk’a annesi ve Fikret karşı çıktı. Esma da bunun üzerine kendi hisselerinin yönetimini Galip’e devredeceğini söyledi. İstanbullu Gelin’de kalan mirasla yeniden paraya kavuşan Boranlar, eski şirketlerini yeniden hayata döndürdü. Boran Turizm’i büyük bir toplantıyla duyuran Faruk aldığı haberle sarsıldı.

İstanbullu Gelin 64. son bölüm final sahnesinde, Adem ile Fikret arasında yüzleşme yaşandı. Adem’in yaptıklarını inandırıcı bulmayan Fikret, meyhanede alkolü de fazla kaçırınca bağırmaya başladı. Adem kalkıp giderken, Fikret ise yan masadakilerle kavgaya tutuştu. Kavgayı gören Adem, Fikret’in yardımına koştu ancak bıçaklanmasına engel olamadı. Faruk ise toplantı sırasında kendisine gelen telefonla şoke oldu. Bıçaklanan Fikret’in hayati tehlikesinin olduğu Faruk’a açıklandı. Peki İstanbullu Gelin’de Fikret ölüyor mu?

Dizi takipçileri bu soruların cevaplarını beklerken İstanbullu Gelin’in 65. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Faruk’un Adem’e yaptığı teklif Adem dahil herkesi şaşırtırken Fikret’in büyük tepkisine neden olur. Esma’nın duruma karşı hamlesi gecikmez, onun kararı da aile için sürprizdir. Dilara Adem’den bebeğini sakladığı için kendini suçlarken, Süreyya Adem’in iyileşme sürecinden umutludur ancak Senem’in gözlerine inanamadığı başka bir durum vardır. Git gide dolan, hırslanan Fikret’in Adem’le yüzleşmesi ise herkesi derinden sarsacak bir dönemin habercisidir…

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir