Moda

Yılbaşı partisi için en şık beş kombin alternatifi

2019 için geri sayım başlamışken siz de yeni yıla özel kombinleriniz için dolabınıza göz atmalısınız...

Yeni yılın ilk günü ve o güne nasıl başlangıç yapıldığı herkes için farklı anlamlara sahiptir. “Bir yıla nasıl girersen öyle geçer” sözü bir çok kişi için geçerliliğini korur. Bu doğrultuda yeni yıla girerken üzerinde kendini iyi hissettirecek bir kıyafetin olmasını da atlamamalıyız? Peki yılbaşı partisine giderken nasıl giyinilmeli?  İşte yılbaşı partisi için beş farklı kombin alternatifi:

KIRMIZI ELBİSELER 

night red dresses ile ilgili görsel sonucu

Yeni yılın rengi kırmızıdır şüphesiz. Yeni yıla yeni yıla yakışır bir şekilde girmek isteyenlerin, klasik severler için yılbaşı eşittir kırmızı demektir. Eğer siz de gösterişli bir yılbaşı partisine davetliyseniz ve bütün gözleri üzerinize toplamak istiyorsanız kesinlikle kırmızı, yılbaşı gecenize en çok yakışan renk olacaktır. Kırmızı elbisenizin üzerine atacağınız siyah ceket, kürk konseptli siyah veya beyaz bolera ise şıklığınızı tamamlayacktır

IŞILTILI ELBİSELER 

Ä°lgili resim   Ä°lgili resim

Gözleri üzerinde toplamak derken ışıltılı elbiselerden bahsetmemek olmaz. İster gümüş rengiyle ışık saçın, ister ihtişamın rengi altının parıltısını taşıyın. Yılbaşı gecesini ışıl ışıl parlayan elbiselerinizle aydınlatmak mükemmel bir fikir. Saç, makyaj, ayakkabı ve çanta detayları da böylesine göz kamaştırıcı elbiselerin yanında geri planda kalacağı için daha mütevazi ve rahat tercihler de bulunabilirsiniz. Kim bilir yeni yıla bu elbiselerden biriyle girerseniz tüm yılınız da böylesine pırıltılı bir berraklığın içinde geçebilir.

SİYAH ELBİSELER

black dresses for christmas party ile ilgili görsel sonucu

Yılbaşı gecesinde bir zerafet timsaline dönüşmek istiyorsanız siyah veya siyah ve beyaz elbiseler işinizi kolaylaştıracaktır. Vurucu etkiyi sağlayacak koyu bir dudak makyajı, asil bir topuz ve çarpıcı bir renkte bir bot ile partinin en asil şıklığına sahip olabilirsiniz.

EV PARTİLERİ 

Ä°lgili resim

Mini bir yılbaşı partisine davetliyseniz ortamın mütevaziliğine orantılı bir kombin tercihinde bulunmanız gerekir. Örneğin; bir evde veya küçük bir kafede yılbaşı partisi veriliyorsa, renk tercihleriniz daha soft ton ağırlıklı olabilir. Ya da illa kırmızı, mor gibi renkler düşünüyorsanız önden paletli, midi boy modellere yönelebilirsiniz.

KADİFE KOMBİNLER

Ä°lgili resim

Yılbaşı partisinin en göz dolduran parçalarından biri de kadife parçalar. Aslında kadife elbiseler kış gece şıklığının vazgeçilmezleri. Bu doğal olarak onları yeni yıl için de en ideal elbiselerden biri yapıyor. Özellikle marsala rengi ve kadife uyumunun  göz alıcı olacağını söyleyebiliriz.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir