Yaşam

Yay burcu günlerine özel: Yay burcu ünlüleri

Hangi ünlüler Yay burcu ve burçlarının özelliklerini ne kadar yansıtıyorlar?

Kıpır kıpır, içi içine sığmayan, hayatın tadı tuzu olan Yayların sezonu devam ediyor. Öyleyse bu enerji küpü burcun mensubu olan ünlüleri öğrenerek Yay burcunu daha iyi tanıyalım. Işte Yay burcu ünlüleri:

BRAD PITT

BRAD PITT gif ile ilgili görsel sonucu

Yay burcuna iddialı bir başlangıç yapalım. Ister maymun iştahlı ister kararsız ya da çift karakterli deyin. Hollywood’un en güzel iki kadınıyla birlikte olan Brad Pitt’in yakışıklılığına ek olarak Yay şansına sahip olduğu da ortada. Önce Jennifer Aniston sonra Angelina Jolie daha sonra tekrar Jennifer Aniston’a dönen Brad Pitt’in gelecekte nereye, kime yöneleceğini bilemeyiz. Bilinen şey şu ki Brad Pitt’in biraz gelgitli biraz çapkın hali tipik bir Yay erkeği olduğu.

GÖKSEL

göksel gif ile ilgili görsel sonucu

Zodyağın en meraklı, en bilgiye aç, okumayı , araştırmayı, düşünmeyi seven filozof yıldızlarından Yay burcu mensubu olan Göksel’in eski bir felsefe bölümü öğrencisi olduğunu biliyor muydunuz? Ancak söz konusu Yay. Bir şeye ilgileri çok çabuk kaybolabilir ya da başka bir alana daha büyük bir heyecan beslediklerini fark edebilirler. Göksel’de müzik sevgisinin ağır bastığını hissetmiş olacak ki okulu bırakıp eline mikrofonu almaya karar vermiş.

BIRTNEY SPEARS

BRİTNEY SPEARS paparazzi gif ile ilgili görsel sonucu

Ona skandallar kraliçesi derler. Türlü çılgınlıklarıyla gözlerimizin önünde büyüyen Yay burcu temsilcisi Birtney Spears’den bahsediyoruz. Kariyerine küçük yaşlarında başlayan ve gündeme sürekli sansasyonel olaylarıyla gelen Birtney Spears bir çok kişi tarafından antipatik bulunur, sık sık eleştirilir. Ama Birtney Spears bunları tabi ki önemsemiyor. Çünkü o toplumun kurallarını asla kafasına takmayan, kendi eğlencesini ve yaşam tarzını her şeyin üzerinde tutan bir Yay burcu.

TAYLOR SWIFT

taylor swift dance gif ile ilgili görsel sonucu

Amerikan müzik dünyasından umursamaz, pervasız ve rahat bir Yay daha. Kendine yöneltilen eleştirilere gülüp geçen, bazen dalga geçen Taylor Swift dünya yansa dans etmeye devam edecek gibi duruyor. Şansın ona müzik kariyerinde güldüğü kesin olsa da Taylor Swift aşk hayatında bir türlü mutluluğu yakalayamadığı da bir gerçek ve onun kısa süreli ilişkileri paparazinin diline düşüyor. Ancak o bunların da üzerinde durmuyor.Bizim onu anlatmamıza gerek yok salla gitsin diye dans ettiği “shake it off” şarkısı onun hayata karşı duruşunu yeterince ele veriyor.

EDİS

edis gif ile ilgili görsel sonucu

Giyim tarzıyla, yaptığı müzikle ve kendisine özgü dans stiliyle Yayın ete kemiğe bürünmüş hali belki de Edis. Her tavrı edası onun klasik Yay burcunun enerjik, dışa dönük ve sosyal özelliklerini taşıdığının bir kanıtı adeta. Buna bir de şarkılarında geçen Yay burcunu karakterize eden sözler eklenince Edis gerçekten Yay erkeği olmanın hakkını veriyor diyebiliriz.  “Bir dudak, bir yanak yollayarak” Yay erkeğinin “kurumuş yüreğinin nem almasını” sağlayabilirsiniz.

 

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere Göz Atın

Close