MedyaVideo

Yasak Elma’dan yeni bölüm fragmanı: Alihan Taşdemir ölecek mi?

Yasak Elma'nın 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda dizinin önemli karakterlerinden Alihan Taşdemir'le ilgili şok edici bir gelişme yaşanıyor...

Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla dizinin gelecek bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanacağının sinyallerini verdi. Dizinin 12 Kasım Pazartesi ekrana gelecek olan 22. yeni bölümüne şok bir gelişme damga vuracak.Yasak Elma’nın yeni bölüm fragmanında Alihan Taşdemir’in özel uçağının radarda kaybolduğu ancak uçağın enkazına ulaşılamadığı bilgisi herkesi şoke ediyor. Sevdiği adam Alihan’den gelen haber Zeynep’i yıkıyor. Yasak Elma hayranları için Alihan Taşdemir’in ölüp ölmediği merak konusu…

İşte Yasak Elma 22. yeni bölüm fragmanı: 

Talat Bulut, Şevval Sam, Onur Tuna, Eda Ece ve Sevda Erginci’nin başrollerini paylaştığı, yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği Yasak Elma’nın yeni bölüm fragmanında Alihan Taşdemir’in özel uçağının düştüğü bilgisi geliyor. Uçağın enkazına ulaşılamadığı haberi Zeynep’i yıkıyor. Erken final yapacağı iddiaları gündeme gelen Yasak Elma’dan Onur Tuna ayrılıyor mu? Bu soru yeni bölümde belli olacak.

YASAK ELMA’NIN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU? 

Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma 21. son bölümüyle 5 Kasım Pazartesi akşamı ekrana geldi. Yasak Elma son bölümde Halit, Kemal’in Yıldız’ın eski eşi olduğunu öğreniyor ve tek cümlede ‘bitti’ diyerek kestirip attı. Halit Yıldız’a evliliğin bittiğini söyledi ve 1-2 ay aynı çatı altında kaldıktan sonra boşanacaklarını söyledi. Yıldız ise Halit’i Ender’in evinde yakaladı. Ancak Yasak Elma 21. son bölüm finalinde ise Halit hiç beklemediği bir haberle karşılaştı. Rahatsızlanan Yıldız hastaneye kaldırıldı. Yapılan kontrollerde Yıldız’ın hamile olduğu ortaya çıktı ve doktor Halit’e baba olacağını söyledi. Yıldız’ın hamile olduğunu öğrenen Halit büyük bir şok yaşadı.

Alihan ve Zeynep sonunda hak ettikleri mutluluğu yaşamaya ve ayrıyken kaybettikleri zamanı telafi etmeye karar verirler. Halit, Yıldız’ın tüm gerçeğini öğrenmiş ve deliye dönmüştür. Yıldız artık hem Halit’i, hem de Kemal’i kaybetmiştir. Ender artık kazandığına emindir. Yıldız’ın ise yenilgiyi kabul etmeye hiç niyeti yoktur.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir