MedyaVideo

Ufak Tefek Cinayetler’den yeni bölüm fragmanı: Merve Aksak sahneye çıktı

Ufak Tefek Cinayetler'in ekranlara gelen son bölümünün ardından dizinin yeni bölümünün ilk sahnesi de yayınlandı.

Star Tv’nin ilgiyle takip edilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler, 13 Kasım Salı akşamı ekrana gelen son bölümüyle yine izleyicilerine heyecan seviyesi üst düzey anlar yaşattı.  Dizinin son bölümün ardından yeni bölümden ilk sahne de (sneak peek) yayınlandı.

41. son bölümüyle  Ufak Tefek Cinayetler’in son bölümünde, Arzu’yu anmak için Mehmet’in düzenlediği yemekte Sarmaşık sakinleri dağ evinde buluştu. Ancak Başkomiser Kemal yemeğe sürpriz bir şekilde katıldı ve cinayeti sorguladı. Başkomiser Kemal, masadaki herkes hakkında soruşturma başlatıldığını açıkladı.

Ufak Tefek Cinayetler’in son bölüm finalinde ise Kerim Adil Sağlam’dan Oya’ya büyük bir darbe geldi. Cep telefonundan konuşma kayıtlarını Oya’ya dinleten Kerim, ‘Arzu’yu senin öldürdüğünü biliyorum. Arzu’yu sen öldürdün. Bu kayıtla polise gidersem seni içeri atarlar. Artık kafana göre hareket etmek yok. Artık kuklacı benim. Sen de benim kuklamsın’ dedi. Oya bu sözler karşısında Kerim’in ne istediği sordu ve anlaşma yaptı.

MERVE AKSAK ORTAYA ÇIKTI! UFAK TEFEK CİNAYETLER 42. BÖLÜM İLK SAHNE

Ufak Tefek Cinayetler’in 42. bölümünden ilk sahne de yayınlandı. Dizide haftalardır görünmeyen Aslıhan Gürbüz’ün oynadığı Merve Aksak ortaya çıktı. Merve’nin yerini bulan Kerim Adil Sağlam, Merve Aksak’ın karşısına çıktı.

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arzu’nun gizemli ölümü, Sarmaşık sakinlerini dağ evinde buluşturuyor. Görünürde alabildiğine duygusal, masum bir anma buluşması. Mehmet, Arzu’nun intikamını almak için orada. Diğerlerinin de hiç de masum olmayan başka hesapları var. Ancak davetsiz bir misafir ansızın çıkageliyor ve hepsini gafil avlıyor! Bütün suçlar ortalığa saçılıyor. Yaptıkları herşeyin nihayet cezasını çekecekler.

Merve’nin özlemiyle yanıp tutuşan Kerim, var gücüyle Merve’yi bulmaya çalışıyor ve yaşadıkları aşktan yola çıkınca buluyor! Hiç vakit kaybetmiyor, kraliçeyle buluşmak için.

Ufak Tefek Cinayetler, heyecan dolu yeni bölümüyle Salı akşamı Star’da!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir