MedyaVideo

Ufak Tefek Cinayetler’de gerilim dolu final sahnesi: Arzu’nun ölümünden sonra bir cinayet daha mı?

Ufak Tefek Cinayetler ekranlara gelen son bölümüyle yine seyircisine heyecan dolu anlar yaşandı. Arzu'nun cinayeti hala sıcaklığını korurken dizide bir kan daha döküldü...

Star TV’de Salı akşamı 40. yeni bölümüyle ekrana gelen Ufak Tefek Cinayetler’de Arzu’nun öldürülmesinin yankıları devam etti. Sarmaşık’ta Arzu’nun cenaze töreni düzenlendi. Peki Edip’in katili olan Arzu’yu kimin öldürdüğü hala gizemini koruyor. Ufak Tefek Cinayetler seyircisinin akıllarındaki en büyük soru: Arzu’nun katili kim? Ufak Tefek Cinayetler’in final sahnesinde ise sürpriz bir gelişme yaşandı. Karısı Arzu’yu Emre’nin öldürdüğünü düşünen Mehmet harekete geçti. Emre Çelen ise Pelin’i yatında yemeğe davet etti ve birlikte olmayı teklif etti. Pelin’in yatta odaya indiği sırada ise Mehmet Emre’nin karşısına çıktı ve karısını neden öldürdüğünü sordu.

Emre Çelen ise yaşananları anlatarak Arzu’nun kendisini arabayla ezmek üzereyken başka bir aracın ona çarptığını söyledi. Ancak Emre’nin sözlerine inanmayan Mehmet, Emre’yi karnından bıçakladı. Pelin ise odasından çıktığında Emre’yi kanlar içinde yerde yatarken buldu. Peki Emre Çelen öldü mü? Tülin Özen’den sonra Ushan Çakır da diziden ayrıldı mı? Bu soruların yanıtı Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 50. yeni bölümünde ortaya çıkacak.

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arzu öldü, Sarmaşık yasta. Ama bunun basit bir kaza değil de cinayet olduğu kısa sürede anlaşılıyor. Şimdi akıllarda tek bir soru var: Arzu’nun katili kim? Oya mı, Pelin mi, Burcu mu yoksa Taylan mı? Her birinin Arzu’yu öldürmek için iyi bir nedeni vardı. Arzu’nun ölümünden sonra kadınlar arasında şaşırtıcı bir ittifak kuruluyor. Oya, sonunda Kerim’le ilgili gerçeği öğreniyor. Pelin ve Emre arasında ise işler beklenmedik bir noktaya varıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir