Medya

Star TV’nin yeni dizisi Kardeş Çocukları’nın oyuncu kadrosu göz doldurdu

Star TV ekranlarında seyirciyle buluşacak Kardeş Çocukları oyuncu kadrosu ile şimdiden adından söz ettirmeyi başardı..

Star TV’de ekran yolculuğuna başlamaya hazırlanan Kardeş Çocukları dizisinden ilk set görüntüleri geldi. Dizi, oyuncu kadrosundaki isimlerle şimdiden merak uyandırmayı başardı. Setten gelen ilk görüntülerde sadece Ayça Bingöl var. Edinilen bilgilere göre dizinin konusu yıllar sonra kesişen hayatlar, büyük sırlar ve yüzleşmeler olacak.

1918627_0_1542100920ldIcY

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Mehmet Aslantuğ, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç,  Afra Saraçoğlu Murat Daltaban, Batuhan Ekşi gibi ünlü isimler yer alıyor.

Gold Film’in yapımcısı olduğu dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber otururken, senaristliğini ise Sırma Yanık üstleniyor. Uzun süren bir senaryo çalışması sonrasında sonunda Erkan Petekkaya’nın da bu diziyle ekranlara geri dönmesi bekleniyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI’NIN KONUSU

Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran ve Umay. Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir