MedyaVideo

Söz’ün yeni bölümünden ilk sahne: Yavuz’dan korkutan tehdit

Söz dizisinin yeni bölümünden ilk sahne yayınlandı. Söz'ün yeni bölümünde Yavuz katıldığı cenaze töreninde konsey üyesi Sami Yavuz'u tehdit etmesi dikkat çekti

Star TV’nin ilgiyle takip edilen dizisi Söz dün yayınlanan bölümüyle seyircisine heyecan seviyesi üst düzey anlar yaşatırken gelecek bölümlerde neler yaşanacağına dair meraklı bekleyişi başlattı. Söz’ün 60. yeni bölümünden ilk sahne de (sneal peak) gecikmeden geldi.

Yapımını TIMS&B Productions’un üstlendiği, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği Söz dizisi 59. son bölümüyle 12 Kasım Pazartesi akşamı ekrana geldi. Söz’ün son bölümünde, diziye yeni katılan usta oyuncular dikkat çekti. Söz dizisinin 60. yeni bölümünden ilk sahne de yayınlandı. Konsey üyelerinden birinin cenazesine giden Yavuz, yeni düşmanlarına gözdağı verdi.

SÖZ 59. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nadya’yı teslim alan Yavuz, Dragan’a fırsat vermeden çatışma alanından uzaklaşır. Tim ise o sırada çatışmaya müdahale etmek üzeredir. Yavuz bütün bu kıskaçtan sıyrılmasını bilir çünkü asıl planı o zaman devreye girecektir; Dragan sevgilisini geri alma umuduyla adım adım Yavuz’un kurduğu tuzağa doğru ilerlemektedir.

Yaşanılan başarısızlıklar sonucunda terörü finanse eden güçlerle bir araya gelen Nisan yeni bir yol haritası çizmek istemektedir. Dragan bu yol haritasının kilit adamı olacaktır. Ama Nadya’yı kaybeden Dragan artık Nisan’a da güvenini yitirmek üzeredir.

Dragan’nın emin olduğu tek şey Nadya’nın konuşmayacağıdır. Ama Yavuz onu köşeye sıkıştıracak bilgiyi Nadya’dan almayı başarır. O bilgi Dragan’ın kardeşidir. Yavuz’un edindiği bilgiyle harekete geçen Tim Dragan’ı yakalamak için kardeşinin tutulduğu yere baskın düzenler. Bu baskın Dragan’ın kendi canı pahasına kardeşinin hayatından vazgeçmek zorunda kalmasıyla bambaşka bir olay zincirini ateşleyecektir.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir