MedyaVideo

Söz’den yeni bölüm fragmanı: Dragan’ın hain tuzağı yine kan dökecek

Söz'ün ekranlara gelen 61. yeni bölüm fragmanında Dragan'ın saldırısı yürekleri ağza getirdi... Peki Dragan'ın hain planı sonunda Yavuz ölecek mi?

Star TV’nin heyecanla takip edilen dizisi Söz’ün 26 Kasım Pazartesi ekrana gelecek olan 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Söz’ün yeni bölüm fragmanında, tim, Savcı Derya ve Yavuz, Dragan’ın hain tuzağına düşüyor. Tim üyelerinin içinde olduğu minibüsün takla attığı görülürken, Yavuz ise delik deşik olmuş araçta Derya’nın kucağında hareketsiz yatıyor. Derya Yavuz’un nabzını kontrol ediyor. Söz 61. yeni bölüm fragmanında; “Yastığımız mezar taşı, yorganımız kan olsun…” şarkısı ise tüyler ürpertiyor.

Dragan kardeşinin intikamını almak için Sadi ile ortak iş yapmaya başladı. Yeni bir örgüt kurarak korkunç bir eylem planladılar. Söz 61. yeni bölüm fragmanında ise; Hain tuzakla Tim ve Yavuz yaralanıyor. Savcı Derya, Yavuz’u kucağına yatırıp ‘ambulans çağırın’ diye bağırıyor. Dragan’ın oynadığı oyun felaket doğuruyor. Tim’den kimin sağ kalıp kimin öldüğü bilinmiyor. Peki Söz dizisi 61. yeni bölümde kim öldü? Yavuz yaşıyor mu?

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dragan’ın Derya’ya kurduğu tuzağı son anda fark eden Yavuz, Derya’nın hayatını kurtarmak için peşlerine düşer. Fakat her şey için çok geçtir. Dragan istediğini elde etse de etmese de Derya’yı öldürmek için çoktan hain bir plan yapmıştır.

Melisa’yı korumak isterken saldırıya uğrayan Keşanlı sadece fiziksel değil kalben de yaralıdır. Vücudundaki yaralar çabucak iyileşse de kalbindeki yara kardeşleri ve komutanı sayesinde iyileşecektir.

Dragan için artık intikam vaktidir. Önce ortalığı kana bulayacak sonra da Sami’yle ortak olup örgütün yeniden yükselmesi için var gücüyle çalışmaya başlayacaktır. Dragan artık tek bir amaç için çalışmaktadır: Sami ve arkadaşlarının finanse ettiği, Türkiye’yi parçalara ayıracak yepyeni bir örgüt oluşturmak…

Bu örgütün ilk saldırısı Türkiye’nin sınır dışındaki kilit noktalardan birinde oluşturduğu askeri üstür. Ama Yavuz bu bilgiye ulaştığında Tim örgütün bu saldırısını püskürtmek için harekete geçer. Fakat üsse saldırmak için günler öncesinden hazırlanan örgütün hain tuzağı onları ölümle burun buruna getirecektir.

DRAGON NİSAN’I ÖLDÜRDÜ

Söz dizisinin son bölümünde Nisan karakterinde hayat veren Mine Çayıroğlu senaryo gereği ölerek diziye veda etti. Dragan, kardeşi Boris’in bu hale gelmesinden sorumlu tuttuğu Nisan’ı öldürdü.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir