MedyaVideo

Sen Anlat Karadeniz’den yeni bölüm fragmanı: Tahir ile Nefes evleniyor mu?

Ekranların sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz yeni bölüm fragmanını takipçileriyle buluşturdu. Dizi izleyicilerini Tahir ile Nefes'in mutlu sona ulaştığı yeni bölüm bekliyor...

ATV ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in 31. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz’in 21 Kasım Çarşamba akşamı ekrana gelecek olan yeni bölümünde Nefes ve Tahir dünya evine giriyor. Vedat’ın tüm kötülüklerine ve hain planlarına rağmen, Tahir ile Nefes ayrılmıyor. Aşklarını müthiş bir düğünle taçlandıran bu iki aşık sonunda mutluluğu tadıyor. Nefes düğünde Tahir’e büyük bir sürpriz yapıyor.

SEN ANLAT KARADENİZ’İN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK? 

Tahir, Nefes’e evlenme teklif ediyor. Tahir, Nefes’i istemeye geliyor. Tahir’in gelinlikle gördüğü Nefes karşısında dili tutuluyor. Nefes de sevdiğine; “Bir kadın sevildikçe güzelleşirmiş… Çok seviyorsun ondandır…” diyor. Sen Anlat Karadeniz 31. yeni bölüm 2. fragmanında ise; Tahir ile Nefes masallardaki gibi bir düğünle evleniyor. Nefes gelinliği Tahir damatlığı ile göz kamaştırıyor. Aşıklar o kadar mutlu ki. Nefes, Tahir’e ‘iyi ki sen’ diyor. Nefes düğünde horon teperek büyük bir sürpriz yapıyor.

İşte Sen Anlat Karadeniz 31. yeni bölüm 2. fragmanı

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nefes Vedat’ı öldürmeye teşebbüsten tutuklanırken ilk kez yalnız olmadığının farkındadır. Arkasında kocaman bir aile olduğunu bilen Nefes, Vedat’ın özgürlüğüne karşılık boşanmasını istediğini duyunca ne yapacak? Vedat’ın isteğine boyun eğecek mi, yoksa özgürlüğü pahasına Tahir’i, ailesini mi tercih edecek? Vedat’ın, arkasından iş çevirdiğini öğrenen Fikret büyük bir sürpriz hazırlıyor. Fikret, Vedat’ın karşısına kimi çıkaracak? Vedat’ın ihanetinin cezası ne olacak? Vedat’ın planına karşı Tahir’in de bir planı vardır. Nefes’i kurtarmak için Tahir ne yapacak?

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir