Yaşam

Sekiz kelimeyle Akrep burcu

Akrep burcunun tarifi biraz zordur. Ancak onları, ön plana çıkan bazı karakteristik özellikleriyle tanımlayabiliriz. İşte Akrep burcunun en belirgin sekiz özelliği...

Eğer astrolojiye biraz merakınız varsa bazı burçların ayırt edici özelliklerini çok rahat fark edebilirsiniz.  Her yıldızın zodyak kuşağında kendine ait bir evi ve yönetici gezegeni vardır. Bunlara göre burçların kişilik özellikleri şekillenir. Burçları tek kelimelerle özetlemek bile mümkündür. Peki ölüm ve cinsellik hanesinin sahibi yönetici gezegenleri Mars ve Pluton olan Akrep burçlarını hangi kelimeler anlatır? İşte Akrep burcunun sekiz kelimelik özeti: 

ÇEKİCİ

Ä°lgili resim

Akrep burçları kadını erkeği fark etmeksizin doğal bir seksapaliteye sahiptir. Auraları çok yüksektir Yıldızlar gezegeninde cinsel duygularını en yoğun yaşayan burç olan Akrepler çarpıcı bakışlara sahiptirler. Böylece karşı cinsi etkileri altına alma konusunda son derece yeteneklidirler…

KISKANÇ 

who is she gif ile ilgili görsel sonucu

Bir Akrep burcunu çileden çıkarmak için onu kıskandıracak şeyler yapmanız yeterlidir. Partnerini abartılı bir şekilde sahiplenen Akrepler sizi kıskacının arasına alabilir ve yabancıların o sınıra yaklaşmasına müsade etme konusunda pek kibar olmayabilir. Soğukkanlı ve sessiz görünen Akrepler kıskandıysa dünyaları başınıza yıkabilir.

GÜVENİLİR

trust fall gif ile ilgili görsel sonucu

Akrepleri anlatan en güzel kelimelerden biri de onların güvenilir olmalarıdır. Sır saklama konusunda oldukça becerikli olan Akrepler sevdiklerine sadık olmalarıyla da bilinir. Arkadaş çevrelerinde güvenilir kişilikleriyle tanındıkları için herkes gönül rahatlığıyla Akrebe sırtını dayayabilir. Görselde Akrep burcu yok gibi görünüyor…

TUTKULU 

hug gif ile ilgili görsel sonucu

Akreplerin aşık olduklarında gözleri hiç bir şeyi görmeyebilir. Partnerlerine tutkuyla bağlanırlar ve onları el üstünde tutarlar. Genelde aşırılık alanında ünlü bir burcun mensubu olarak bilinen Akrepler Aşk hayatlarında oldukça cesur ve arzulu olabilirler.

İNTİKAM 

revenge gif ile ilgili görsel sonucu

İntikam Akreplerin soyadı gibidir. Kendilerine yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmayan Akrepler ikisinin de karşılığını verir. Akrep burcunun canını acıttıysanız başınıza gelecek şeyler içinde hazırlıklı olmalısınız. Çünkü Akrepler kendi adaletlerini sağlama konusunda dünya markasıdırlar ve her şeyin bir bedelinin olduğuna inanırlar.

KUŞKUCU

i know he is lying gif ile ilgili görsel sonucu

Aslında Akreplerin intikam almaları en son ihtimallerden biridir. Çünkü onlar kendilerine zarar verecek kişileri sınırları dahiline almamayı ustalıkla başarırlar. Akrep burcundan saf insanlar çok az çıkar. Çünkü onların sezgisel yetenekleri çok gelişmiştir ve karşıdaki kişinini niyetini kolayca okuyabilir, insanları kısa sürede tanıyabilir ve çözümleyebilir.

HIRS

ambitious gif ile ilgili görsel sonucu

Aşkta nasıl sonsuz tutkulu hallerini yansıtıyorlarsa yaşamlarının geri kalan alanlarında hırslarıyla kendilerini gösterirler.Akreplerin hedefe ulaşma konusundaki arzuları ve kararlı yapıları onların açgözlü insanlar olarak algılanmasına sebep olabilir. Ancak istediklerini elde etmek onlar için önemlidir. Bu yüzden tuttuklarını koparmak için ellerinden geleni yaparlar.

SEÇİCİ 

Ä°lgili resim

Çevrelerindeki kişilere duydukları şüpheler Akrepleri arkadaş seçimi konusunda titiz yapar. Herkesle çok kolay arkadaş olamayan Akreplerin sınırlı sayıda ve samimi dostlukları vardır.  Kendilerini sadece onlara en iyi şekilde açarlar ve duygularını onlarla paylaşırlar.

 

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Habere Göz Atın

Close