Güzellik

Saç stilleri sayesinde olduğunda daha genç görünen üç ünlü

Saçalarınızda yapacağınız küçük dokunuşların bile görünümünüzde büyük farklılıklar yaratabileceğini biliyor muydunuz? İşte bunun farkına varmış ve saç stilleriyle 10 yaş genç görünebilmeyi başarmış üç ünlü...

Saçlar yüzümüzün tamamlayıcılarıdır. Bu sebepten görünümümüzde yaratacakları değişimin etkisi gözden kaçırılmamalıdır. Yanlış bir saç modeli veya rengi sizi olduğunuzdan daha yaşlı gösterebilecekken doğru tercihlerle gerçek yaşınızdan 10 yaş daha genç görünmek de mümkündür. Ünlüler dünyasından  bazı isimler bu işin hakkını gerçekten veriyorlar. İşte saç stilleri sayesinde daha genç görünmeyi başarmış üç ünlü:

Julianne Moore ile ilgili görsel sonucu

Kızılın bu doğal tonu abartısız ve düz saç modeliyle birleşince mükemmel bir hale gelmiş. Julianne Moore bembeyaz teniyle başarılı bir şekilde taşıyor bu saç stilini ve gerçekten Oscarlı oyuncunun 57 yaşında olduğuna inanmak zor. Bunda saçlarının payı ise yadsınamaz.

SANDRA BULLOCK

Sandra Bullock ile ilgili görsel sonucu

Her dönem popüleritesini sürdüren Sandra Bullock kariyerine yıllarını verirken geçen zaman ondan pek de bir şey götürmemiş gibi görünüyor. Oldukça havalı ve gür görünen saçlarının aralarına kumralın açık tonlarıyla hareket veren güzel oyuncunun 54 yaşında olması sadece kağıt üzerinde yazılı bir bilgi değil mi?

JENNIFER ANISTON 

jennifer aniston ile ilgili görsel sonucu

49 yaşında bebeksi masumiyeti korumak kulağa biraz ilginç geliyor. Bunun vücut bulmuş hali Jennifer Aniston. Jennifer Aniston yıllardır vazgeçemediği  altın, kül, altın-kahve tonlarındaki saç rengi ona masumiyet katan önemli bir detay. İlk yıllarındaki Katlı, küt saç stiliyle ise 90’ların ikonu haline gelmişti. Şu an daha çok uzun dalgalı saçlarıyla gördüğümüz Jennifer Aniston genç kızlık halinden daha genç bile gösteriyor

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir