MedyaVideo

Netflix’in ilk Türk yapımı Hakan: Muhafız’dan ilk fragman geldi

Netflix resmi twitter hesabından yaptığı açıklamayla birlikte i Hakan: Muhafız’ın (The Protector) ilk fragmanını da paylaştı...

Netflix’in heyecanla beklenen ilk orijinal Türk dizisi Hakan: Muhafız’ın (The Protector) 14 Aralık’ta ekran yolculuğuna başlayacağı belli olduktan sonra dizinin  resmi yeni fragmanı yayınlandı.

Netflix resmi twitter hesabından “Bir şehir, bir kahraman. Ölümsüz bir düşman ve onlarca sadık olan.”  notuyla paylaştığı fragman sosyal medyada çok konuşulurken Youtube’da trend videolar arasına yerleşti.

Hakan: Muhafız’ın (The Protector) fragmanı: 

 

Fantastik bilim kurgu türündeki dizinin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık ve Hazar Ergüçlü’nün yer aldığı Hakan: Muhafız’ın özel efektlerini dünyaca ünlü şirket Gradient Effects, yapımcılığını ise Netflix adına O3 Medya üstleniyor.

THE PROTECTOR – MUHAFIZ DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizide sıradan ve genç Hakan’ın tarihte kendisine verilmiş gizli bir görevle İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenmesi ve yaşantısının bir anda altüst olarak epik bir maceraya adım atmasını izliyoruz.

Geçmişle geleceğin, doğuyla batının buluştuğu 15 milyonluk İstanbul’da Hakan aslında hikayenin başında Kapalı Çarsı’daki bir esnaftan farksız herhangi bir genç. Oysaki çok kısa zamanda doğduğu ve büyüdüğü şehrin gizemli güçlerin tehdidi altında olduğunu öğrenmesiyle onu çok başka bir dünya bekliyor olacak!

Hakan kendisi için çizilmiş kaderine nasıl tepki verecek, kendisi ondan beklenen son muhafız olabilecek mi?

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir