Medya

Netflix’in ilk Türk dizisi The Protector (Hakan: Muhafız) için yayın tarihi verildi

Netflix'in ilk Türk dizisi The Protector (Hakan: Muhafız) ekran yolculuğuna çıkmak için gün sayıyor...

Netflix’in bu sezon iddialı yapımlarından birisi  olmaya aday,  platformun ilk Türk dizisi The Protector’ün  (Hakan: Muhafız)  yayın tarihi belli oldu. Netflix takipçilerinin uzun süredir heyecanla beklediği dizi 14 Aralık 2018’de seyircisiyle buluşacak.

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un  boy göstereceği ve oyuncu kadrosunda Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Mehmet Kurtuluş, Burçin Terzioğlu ve Okan Yalabık’ın yer aldığı The Protector  (Hakan: Muhafız) dizisi için heyecanlı bekleyiş sürerken Netflix’ten haber geldi.  Netflix Türkiye, Muhafız dizisinin tüm bölümlerinin 14 Aralık 2018 tarihinde Netflix’te yayınlanacağını açıkladı. Sadece Netflix’te olacak olan bu dizi TV kanallarında veya diğer platformlarda yayınlanmayacak.

Netflix Türkiye ekibi ise dizi ile ilgili; “Zamanı geldi. The Protector, çok yakında sadece Netflix’te. Hakan’ın sıradan devam eden hayatı, İstanbul’u korumakla yükümlü, gizli ve kadim bir zümreye bağlı olduğunu öğrendiğinde birden altüst olmuştur. Yaşadığı şehir, Ölümsüzler’in tehdidi altındadır. Hakan şehri nasıl koruyacağını hızlıca öğrenmek zorundadır. Ancak, hazırlıksız yakalandığı bu görevi üstlenmeyi reddetmektedir. Hakan, Son Muhafız olarak kaderinin gerektirdiğini yerine getirebilecek mi?” açıklamasında bulundu.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir