Medya

Murat Boz’dan ilk kez Aslı Enver açıklaması

Murat Boz ve Aslı Enver çiftinin ilişkileri dolu dizgin devam ediyor.

2016 yılında başlayan ilişkilerine bu yıl şok bir ayrılık kararıyla son veren Aslı Enver ve Murat Boz çiftinin aşkının kaldığı yerden devam ettiği uzun süredir konuşuluyordu. Murat Boz konuyla ilgili ilk kez açıklama yaptı.

Armutlu’da bir mekândan çıkarken görüntülenen ünlü popçu Murat Boz, barışma sonrası ilk kez konuştu.

2,5 yıllık birlikteliktelikten sonra geçtiğimiz nisan ayında yollarını ayıran Aslı Enver-Murat Boz çiftinin tekrar barıştığı gündeme gelmişti. Çıkan haberlerin ardından sessizliğini koruyan ikiliden sonunda bir açıklama geldi. Armutlu’da bir mekândan çıkarken görüntülenen ünlü popçu Murat Boz, barışma sonrası ilk kez konuştu.

Yakın arkadaşı Acun Ilıcalı ile yemek yiyen Boz, birliktelik sonrası ortaya çıkan fotoğraflarının ardından güzel oyuncuyla barıştığını aktardı. Aynı zamanda hayatında yeni kararlar aldığının da altını çizdi.

Enver ile barışması hakkındaki sorulara, “Evet barıştık, mutluyuz. Artık özel hayatım hakkında konuşmayacağım” açıklamasını yaptı. Popçu, daha fazla soru sorulmasına fırsat vermeden aracına bindi.

DOSTLAR ARAYA GİRDİ BARIŞTILAR

Yakın dostlarının da araya girmesiyle yeniden görüşmeye başlayan Enver ile Boz, geçtiğimiz günlerde ilişkinin adını koyup 8 ay sonra resmen barışmıştı.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir