MedyaVideo

Muhteşem İkili’den yeni bölüm fragmanı: Sadri karakteri damga vurmaya devam edecek

Muhteşem İkili dizisi 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Sadri karakteri adından söz ettirmeye devam edecekken, Barca ve MKC kendilerini büyük bir tuzağın içinde bulacaklar...

Yeni sezonun en dikkat çeken yapımlarından Muhteşem İkili’nin yayınlanan ikinci bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı da gecikmeden yayınlandı.

Kanal D’nin yeni polisiye dizisi Muhteşem İkili, 2. son bölümüyle 8 Kasım Perşembe akşamı ekrana geldi. Muhteşem İkili son bölümde, Barca ve MKC, kendilerine kurulan tuzak sonrası düştükleri hapishanede düşmanlarıyla amansız bir savaş verdi. Barca ve MKC’nin Polis Akademisi’nden hocaları olan ve Uğur Yücel’in canlandırdığı Sadri karakteri ise son bölümün en çok konuşulanlarından oldu.

Muhteşem İkili’nin 15 Kasım Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 3. yeni bölümün fragmanı da yayınlandı. Muhteşem İkili yeni bölümde, Barca geçmişiyle yeniden karşı karşıya kalıyor! MKC, en zor zamanda yardıma koşuyor! Barca’nın karısını ve çocuğunu öldüren adam çok yakındır. Fakat elleri bağlı halde ona ulaşamaması onu bitirmektedir. Barca’yı kurtarmak için gelen MKC, tuzağın tam ortasında kendini bulur.

İşte Muhteşem İkili dizisinin 3. yeni bölüm fragmanı

 

Kanal D’nin TMC imzalı, yapımcılığını Erol Avcı’nın üstlendiği, başrollerini İbrahim Çelikkol, Kerem Bürsin, Özge Gürel ve Öykü Karayel’in paylaştığı; Engin Şenkan, Zafer Algöz ve Eren Hacısalihoğlu’nun da kadrosunda yer aldığı, M.Çağatay Tosun’un yönetmen koltuğunda oturduğu Muhteşem İkili, heyecan dolu bölümüyle 15 Kasım Perşembe akşamı Kanal D’de!

MUHTEŞEM İKİLİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Muhteşem İkili 2. Bölüm’de Barca ve MKC,Demiray’ın kurduğu akıllıca tuzak sonucunda hapse girerler. İçerisi MKC ve Barca’nın tutukladıkları ve onlardan nefret eden mahkumlarla doludur. İkili hem onlara kurulan tuzağı ortaya çıkarmak ve aklanmak, hem de canlarını korumak zorundadır.

Köpek Sadri’nin ortaya çıkması ile işler karışıyor! Polis okulundan hocaları meşhur Köpek Sadri’nin kaçış planının içine girmesiyle işler iyice karıştıracaktır. Sadri’nin gelişi ile Demiray’ın muhteşem ikiliye geçmişten bu yana beslediği gizli nefretin sebebi gün yüzüne çıkacaktır.
or!

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir