MedyaVideo

Kıvanç Tatlıtuğ’nun yeni dizisi Çarpışma’dan son fragman geldi

Perşembe akşamı saat 20.00’de ekran yolculuğuna çıkmaya hazırlanan Çarpışma dizisi, yayınlanmadan önce son fragmanını izleyiciyle buluşturdu...

Show TV’nin güçlü oyuncu ekibi ve ilgi çeken hikayesiyle iddialı dizilerinin arasında gösterilen Çarpışma’nın 1. bölüm yayını öncesi, son fragmanı yayınlandı. Kadir’in (Kıvanç Tatlıtuğ) tam merkezinde yer aldığı, Zeynep’in (Elçin Sangu) ve Cemre’nin (Melisa Aslı Pamuk) tehdit altında olduğu, Veli’nin (Onur Saylak) tehlikeli yüzünün ortaya çıktığı, Kerem’in (Alperen Duymaz) yaşadığı çıkmazın merak uyandırdığı tanıtımlarıyla adından söz ettiren ‘Çarpışma’nın son tanıtımında aksiyon sahnelerinin yanı sıra, duygu dolu anlar izleyicileri derinden etkiledi.

Perşembe akşamı saat 20.00’de Show TV’de ilk bölümü ile ekrana gelecek Çarpışma’nın son fragmanı diziseverlerin heyecan düzeyini daha da yükseltti.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Elçin Sangu’nun paylaştığı Çarpışma’nın oyuncu kadrosunda ayrıca Alperen Duymaz, Mustafa Uğurlu, Erkan Can, İsmail Demirci, Melisa Aslı Pamuk gibi isimler de yer alıyor. Çarpışma, yüksek tempolu hikayesi ve usta yönetmen Uluç Bayraktar rejisiyle, izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.

ÇARPIŞMA KONUSU NEDİR?

Senaryosunu Ali Aydın’ın yazdığı Çarpışma, dört arabanın birbiriyle çarpışmasıyla kesişen hayatları konu alıyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandıracağı Kadir Adalı’nın kazadan sonra dediği gibi; “Çarpışan aslında kaderlerimizdi…”

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir