Güzellik

Kırışıklıkların oluşmasını önleyecek üç öz yağ 

Geçen yıllar gözünüzü korkutmasın. Üç öz yağ ile yıllara meydan okuyan bir cilde sahip olabilirsiniz

Yaş alırken pürüzsüz cildi korumak herkesin rüyasıdır. Bunun için yapılan botokslar ve girilen ameliyatlar da arzu ettiğiniz cildi size kazandırabilir ve olduğunuzdan beş-on yaş daha genç görünebilirsiniz. Peki yaşınızı göstermemek  ve yaşlılık semptomlarını azaltmak için daha doğal önlem arayışlarına girdiniz mi?  Öz yağlar kırışıklıklarınız için mükemmel bir doğal tedavi yöntemi olarak yardımcınız olabilir İşte anti aging etkisi gösteren üç öz yağ

BİBERİYE YAĞI 

death becomes her movie quotes gif ile ilgili görsel sonucu

Bu bitki hem antimikrobiyal hem de antioksidan özellikleri ile bilinir. Cilt sağlığı söz konusu olduğunda, biberiyenin doğal oksidatif savunması, serbest radikallerin hasara neden olmasını önleyebilir. Bir 2014 çalışmasında, 10 mg biberiye öz yağının kullanıldığı formül ile, 7 gün içinde önemli sonuçlar elde edilmiştir.

HİNT YAĞI 

wrinkles on face gif ile ilgili görsel sonucu

Eski Mısır’dan günümüze, cilt bakımında kullanılan en eski yağlardan biri olan Hint yağı cilt tarafından hızla emilir. Bu özelliği sayesinde pek çok kozmetik kremde kullanılan Hint yağı iyi bir nemlendiricidir ve yeni kırışıklıkların oluşmasını önlemek için kullanılabilir.

ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞI 

wrinkles on eyes gif ile ilgili görsel sonucu

Üzüm çekirdeği yağı bilhassa göz altı bezeleri için oldukça etkili bir tedavi yöntemidir. Gözleriniz altındaki torbalar bunlar esas olarak yaşlanmaya bağlı olurlar. Stres, uyku eksikliği, sağlıksız yaşam tarzı ve yorgunluk da nedenler arasındadır. Her iki şekilde de, üzüm çekirdeği yağı anti-aging özellikleri etkili bir ev ilacıdır.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir