MedyaVideo

Kadın dizisinden yeni bölüm fragmanı: Şirin ve Sarp’ın büyük yüzleşmesi

Kadın dizisi ekranlara gelen son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanını yayınladı...

Fox TV’nin sevilen dizisi Kadın, 27 Kasım Salı akşamı ekranlara gelen 41. son bölümüyle izleyicilerini şok edici gelişmelerle buluşturdu. Yayınlanan son bölümünün ardından dizinin yeni bölüm fragmanı da ekranlara geldi. Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Bennu Yıldırımlar ve Seray Kaya’nın başrollerde oynadığı Kadın dizisinin son bölümünde, Bahar öldü sandığı Sarp’la kavuştu. Bahar öldüğünü sandığı Sarp’ı karşısında görünce büyük mutluluk yaşadı. Bahar ve Sarp arasındaki aşk yeniden tazelenirken, kavuşma anını gören Arif büyük üzüntü yaşadı. Şirin ise Sarp’ı Bahar’dan kurtarmak için yeni planlar yaptı. Şirin Arif’e ‘Bahar’ı Sarp’a mı bırakacaksın?’ dedi. Bahar’ı Sarp’tan kurtarabileceğini söyleyen Şirin iş birliği yapmayı teklif etti.

Kadın son bölüm final sahnesinde ise tehlikede olduğunu bilen Arif gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Bahar’ın babası Enver, Arif’in kahvehanesine gittiğinde ocağı yanık bulurken, Arif’in anahtarını ve cep telefonunu ise tezgahta gördü. Tezgahta kanları gören Enver donup kaldı. Peki Kadın dizisinde Arif’e ne oldu? Arif öldürüldü mü? Bu soruların yanıtı Kadın’ın 42. yeni bölümünde ortaya çıkacak.

KADIN 42. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kadın dizisinin 42. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Kadın yeni bölümde Şirin’le yüzleşen Sarp, cep telefonundaki fotoğrafları silmesini istiyor.

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arif ile ayrılan Bahar, ayrılığın üzerine Sarp’ı birden karşısında bulur. Yıllar önce ölen kocasını karşısında bulmak ona hayatının en büyük şokunu yaşatacaktır. Sarp ve Bahar kavuşmasına şahit olan Arif’in ise gördüğü şey karşısında dünyası başına yıkılmıştır. Sarp ve Bahar’ın bir arada olmasını asla istemeyen Şirin, Enver’in telefonunu kırmasıyla beraber kaybettiği fotoğrafları başka bir şekilde bulmanın yollarını arar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir