MedyaVideo

Jet Sosyete’de Ahmet Kural göndermesi: “İtiş kakış” olunca şiddet olmuyor?..

Jet Sosyete'nin senaristi Gülse Birsel, dizinin bugün yayınlanacak yeni bölümünde anlamlı bir göndermeye imza atacak...

Bugün izleyicisiyle buluşacak TV 8’in kahkaha dolu dizisi Jet Sosyete’nin 2. sezon 7. bölümünün ön izlemesi yayınlandı. Dizinin ana karakterlerinden Gizem’in dizi setinde görüldüğü sahnede şiddet içerikli yapımlara hem de Sıla’ya şiddet uygulayan Ahmet Kural’a ağır gönderme göze çarptı…

Jet Sosyete’nin 2. sezon 7. bölümünün ön izlemesinde yönetmenin tokat sahnesini ‘itiş kakış’a çevirmesi üzerine Gizem karakteri, ‘Yani karışıklı itiş kakış diyorsunuz yani, o zaman şiddet olmuyor öyle mi? Ne güzel kafalar sizin kafalar yemin ediyorum’ şeklinde karşılık vermesi Ahmet Kural’ın ‘Vurmadım, itiş kakış oldu’ açıklamasını akıllara getirdi.

“DÜŞMEYEN DİK DURAN KADINLARA HEPİNİZİ ALIŞTIRACAĞIZ”

Ardından itişme üzerine yıkılmayan Gizem karakteri bu defa ‘Yıkılmadım ayaktayım. Ne hakla itiyor beni. Biz bu adamlara maço değil psikopat diyoruz. Neden başrolleri böyle manyak manyak yazıyorsunuz. Neden böyle adam oluyor bunlar. Kusura bakmayın düşmem. Düşmeyeceğim hatta gidip bu adamı polise şikayet edecek, mahkemelerde sürüm sürüm süründürecek. Senaryoyu lütfen o şekilde değiştirin. Düşmeyen dik duran kadınlara hepiniz teker teker alıştıracağız’ dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir