MedyaVideo

İstanbullu Gelin’in yeni bölümünden ikinci fragman: Galip ve Esma için yeni başlangıçlar

İstanbullu Gelin dizisinin bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümünde Boranlar için sürpriz gelişmeler yaşanacak.

ATV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin geçtiğimiz haftaki bölümüyle seyircilerini yine ekranlara kilitlemeyi başarmıştı. İstanbullu Gelin izleyicileri için gelecek bölümlerde neler yaşanacağı merak konusu olurken diziden yeni bölüm fragmanı da gecikmeden geldi. Galip’in Esma’yı Boranlar’dan istemesi sonrasında aile arasında nişan yapılmıştı. Yeni bölümde ise Galip Esma’yla birlikte Boranlar’ı evinde ağırlıyor. Adem ise hamile olduğunu öğrendiği Dilara’ya sürpriz yaparak evinde bir çocuk odası hazırlatıyor.

 İşte İstanbullu Gelin’in 61. yeni bölüm 2. fragmanı 

İstanbullu Gelin’de diziye geçen hafta katılan Yeşim Salkım’ın canlandırdığı Sedef karakteri Ülfet’in bütün sırlarını ortaya dökmek istiyor. Ülfet’in düzenlediği moda etkinliğinde Sedef birden sahneye çıkıyor ve ‘Ülfet’i bir de benden dinleyin’ diyerek, Ülfet’in geçmişindeki büyük sırları açıklayacağını söylüyor.

İSTANBULLU GELİN’İN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU? 

İstanbullu Gelin dizisinin 2 Kasım Cuma akşamı yayınlanan 60. yeni bölümüne Galip ve Esma’nın evlilik heyecanı damga vurdu. Galip Esma Sultan’ı Boranlar’dan istedi. Eğlenceli anların yaşandığı isteme merasimi sırasında Galip’in aşk dolu sözleri dikkat çekerken, Faruk ise ne yapacağını bilemedi. Esma ve Galip’in nişan töreni de yapıldı ve yüzük taktılar. İstanbullu Gelin son bölüm final sahnesinde ise Ülfet büyük bir şok yaşadı. Diziye yeni katılan Yeşim Salkım’ın canlandırdığı Sedef karakteri, Ülfet’in kapısına geldi ve para istedi.

Ülfet’in korkunç geçmişi ise Sedef’in anlattıklarıyla ortaya çıktı. Sedef’i karşısında görünce donup kalan Ülfet’in geçmişte eski kocasını öldürttüğü ortaya çıktı. Sedef’in, ‘Ben yıllardır sizin vicdan yükünüzü taşıyorum. Eğer bu sırrı taşımamı istiyorsan ölene kadar bana bakacaksın. Yoksa herkes her şeyi öğrenir. Ama eski kocan gibi beni de temizlemek istersen başka. Param bitti. Ya bana ölene kadar bakarsın, ya da herkese anlatırım’ sözleri dikkat çekti. Sedef’in sözleriyle şoke olan Ülfet, cep telefonuna gelen Galip ve Esma’nın nişan fotoğrafıyla da bir yıkım daha yaşadı.

Fikret duyduklarını serinkanlılıkla sindirmeye çalışırken, Adem ve Ülfet’i bitirmeye and içer. Akif bu uğurda Fikret’in yol arkadaşı olacaktır. Esma’nın aileye sürprizi Boranlar’ın gündemini değiştirir. Süreyya’nın desteğini alan Esma verdiği kararla emin adımlarla ilerlerken Ülfet’ten de bir yerde geçmişin intikamını almaktadır. Ülfet bu şoku atlatmaya çalışırken başka bir sürpriz onu beklemektedir; Sedef geçmişin ağırlığıyla tam karşısındadır…

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir