MedyaVideo

İstanbullu Gelin’in son bölümüne Ülfet’in itirafları damga vurdu

İstanbullu Gelin ekranlara gelen son bölümüyle Ülfet'in büyük sırrını ortaya çıkardı...

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerini sürpriz gelişmelerle buluşturdu.

İstanbullu Gelin dizisinin 16 Kasım Cuma akşamı ekrana gelen 62. son bölümüne Ülfet’in aldığı kararlar damga vurdu. Süreyya’nın evindeki gizli odayı bulmasının ardından Ülfet büyük bir değişim yaşadı. Ülfet 15 yıl boyunca çocuk sahibi olmak istediğini ve hamileyken eşi tarafından aldatıldığını açıkladı. Ülfet arsa satışı konusundaki inadından vazgeçti ve Boranlar’ın evine giderek aldığı kararı açıkladı. Arsa satışıyla Fikret ve Faruk büyük sevinç yaşadı. Ülfet ise yıllardır içinde sakladığı büyük sırrını bir basın toplantısıyla açıkladı. Ülfet yıllar önce kendisini aldattığını öğrendiği kocasıyla kavga ettiğini ve yaşanan itişme sonucunda kocasının düşerek öldüğünü söyledi. Ülfet kocasının ölümüne sebep olduğunu açıkladı ve şirketteki görevini de bıraktı.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Adem’in vereceği karar Boranlar için büyük bir sürpriz olacak… Fikret, Sedef’ten aldığı bilgilerle sarsılmış, ne yapacağını kestirememektedir. Ülfet, sandıktaki bilgilerinin saçıldığından habersiz yoluna devam ederken, Süreyya ile en derin yarası üzerine yüzleşmek zorunda kalır. Fikret, eldeki bilgileri Faruk’la paylaşınca Ülfet için bambaşka bir dönemin başlayacağı netleşir. Adem’in vereceği karar ise Boranlar için büyük bir sürpriz olacaktı

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir