MedyaVideo

İstanbullu Gelin’den yeni bölüm fragmanı: Süreyya’yı kıskandıran karakter

İstanbullu Gelin'in yeni bölümüne Faruk'un yeni asistanı Özgür damga vuracak.

Star TV’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin’in yeni bölüm fragmanı geldi.

İstanbullu Gelin’in 30 Kasım Cuma yayınlanacak olan 64. yeni bölümünde sürpriz gelişmeler yaşanacak. Yeni bölümde Boranlar iş hayatına hızlı giriyor. Faruk’un yeni asistanı Özgür ise güzelliğiyle Süreyya’yı şoke ediyor.

FARUK’A YENİ ASİSTAN GELİYOR ORTALIK KARIŞIYOR

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği başrollerini Özcan Deniz ve Aslı Enver’in paylaştığı Star TV’nin büyük beğeni ile izlenen dizisi İstanbullu Gelin’in 30 Kasım Cuma akşamı ekrana gelecek yeni bölümünde Faruk’a yeni asistan olarak gelen Özgür’ün erkek değil de kadın çıkması ortalığı fena karıştıracak.

Bursa’da her şeye sıfırdan başlayan Boranlar hızlıca işlere girişirler. Akif, Fikret ve Okan’ın da dahil olduğu şirketin yeni çalışanlarından biri de Özgür’dür. Aynı zamanda Okan’ın yeğeni de olan Özgür çok çalışkan ve iş bitiricidir. Ancak ismin dolayı başta Süreyya olmak üzere herkesin erkek asistan zannettiği Özgür’ün kadın üstelik de güzel çıkması ortalığın fena karışmasına neden olur. Diziye konuk oyuncu olarak Özgür rolünde ise genç isim Eylül Su Sapan’ı izleyeceğiz.

İSTANBULLU GELİN 64. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Faruk’un Adem’e yaptığı teklif Adem dahil herkesi şaşırtırken Fikret’in büyük tepkisine neden olur. Esma’nın duruma karşı hamlesi gecikmez, onun kararı da aile için sürprizdir. Dilara Adem’den bebeğini sakladığı için kendini suçlarken, Süreyya Adem’in iyileşme sürecinden umutludur ancak Senem’in gözlerine inanamadığı başka bir durum vardır. Git gide dolan, hırslanan Fikret’in Adem’le yüzleşmesi ise herkesi derinden sarsacak bir dönemin habercisidir.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir