Medya

İstanbullu Gelin’den yeni bölüm fragmanı: Süreyya, Ülfet’in büyük sırrını öğrenecek mi?

İstanbullu Gelin dizisinin yeni bölümü sürpriz dolu gelişmelerle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Dizinin 62. bölümünden ise ilk sahne (sneak peak) yayınlandı.

Star Tv’nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerini sürpriz gelişmelerle buluşturdu. İstanbullu Gelin dizisinin 62. yeni bölümünden ilk fragmanı da yayınlandı. İstanbullu Gelin 62. yeni bölüm ön izlemesinde Süreyya ile Ülfet’in duygusal konuşmaları dikkat çekiyor. Ülfet’in herkesten sakladığı oyuncaklarla dolu çocuk odasına giren Süreyya, Ülfet’in büyük sırrını öğreniyor.

İstanbullu Gelin’in 16 Kasım Cuma akşamı ekrana gelecek olan 62. bölümünden ise ilk sahne yayınlandı. Ülfet’in herkesten sakladığı oyuncaklarla dolu çocuk odasına giren Süreyya duygusal anlar yaşadı. Kaybettiği bebeğini hatırlayan Süreyya, Ülfet’e ‘Yaralarınızı görmüş gibi bakıyorum’ dedi ve kendi hikayesini anlattı. Ülfet ise ‘Bu gördüklerini unutabilir misin?’ diye sordu. Süreyya ile aralarında duygusal anların yaşandığı sahnede, Ülfet’in ‘Ona hamile kalabilmek için 15 sene uğraştım’ sözleri dikkat çekti.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Garip nişanlısı Esma’nın ailesini evinde ağırlamak ister. Fakat bu durum Faruk’un pek hoşuna gitmez ne yapacağını bilememektedir. Süreyya’nın desteği ile Faruk bir kaçış yolu bulur. Dilara, Adem’in boşanmayı geri çektiğini öğrendiği için konağa gider ve Adem’in bebek odası hazırladığını görür. Adem, Dilara’ya karşı olan öfkesini kusar. Senem ile Güneş’in gizli görüşmeleri Akif’in dikkatini çeker ve Akif’e hiç beklemediği bir bilginin yolunu açar. Ülfet ve Güneş, Sedef’i bertaraf ettiklerini düşündükleri noktada Sedef tekrar ortaya çıkarak herkesin dikkatin çekmeyi başarır.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir