Medya

Erkenci Kuş’a sürpriz transfer

Erkenci Kuş oyuncu kadrosuna Gamze Topuz'un dahil oldu. Peki Gamze Topuz, Erkenci Kuş'ta hangi rolle izleyici karşısına çıkacak?

Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş oyuncu kadrosuna Gamze Topuz’u dahil etti. En son Söz dizisiyle ekranlarda boy gösteren Gamze Topuz,  Erkenci Kuş dizisiyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın, senaryosunu Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak’ın üstlendiği ekranların vazgeçilmezi Erkenci Kuş yeni bölümüyle 17 Kasım Cumartesi günü saat 20:00’sa Star TV’de ekrana gelecek.

Dizinin bu Cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümünde izleyiciyle buluşacak olan Gamze Topuz, Ceyda karakterine hayat verecek.

abe158be-9056-4651-b1be-7e4f2a586f1e

Dizinin yeni bölümünde Ceyda; Sanem ve Can’ın hayatına yürüttükleri yeni reklam kampanyasıyla dahil olacak. Babasının sahip olduğu şirkette Ceo olan Ceyda, sakin görünümü altında aslında agresif ve takıntılı olan karakteriyle dikkatleri çekecek.

Her istediğini elde etmeye alışık ve bu yolda her yolu mubah gören Ceyda’nın, Can’la tanışması dizide beklenmeyen yeni sürprizlere neden olacak.

Peki Ceyda karkaterine hayat verecek Gamze Topuz kimdir? İşte Gamze Topuz’un biyografisi: 

Gamze Topuz kimdir?

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir