Medya

Ege’nin Hamsisi’nde Peker Açıkalın sürprizi

Ünlü oyuncu Peker Açıkalın Ege’nin Hamsisi dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

TRT ekranlarının sevilen komedi dizisi Ege’nin Hamsisi’nin oyuncu kadrosuna Peker Açıkalın dahil oldu.

Tek sermayesi iri kıyım horozu Torman ile organik tavuk işinden zengin olma hayalleri kuran Horoz Ağa, yıllar önce dolandırıcılık yaparak kaçtığı Sığacık’a geri döner… Abisinin bu sürpriz ziyareti Melahat ve çocukları Deniz ile Derya’yı olduğu kadar Sığacık halkını da çok şaşırtacaktır…

Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Ufuk Hakan Eren’in üstlendiği Ege’nin Hamsisi’nde Peker Açıkalın sakin ve mutlu insanların kasabasında yeni vurgun planları yapan Kubat (Horoz Ağa) karakterine hayat verecek. Peker Açıkalın, Horoz Ağa Kubat karakteriyle Ege’nin Hamsisi’nde izleyenleri gülmekten kırıp geçirecek.

Ege’nin Hamsisi’nin 18. Bölümü ise 26 Kasım Pazartesi Günü Saat 20.00’de seyircisiyle buluşacak.

Açıkalın, İzmir Sığacık’ta çekilen Ege’nin Hamsisi dizisine katılmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, “Horoz Ağa, değişik fiziği, tavırları, üslubu ve konuşma tarzı ile kısa sürede çok sevilecek… Ege’nin Hamsisi benim için dört dörtlük bir iş oldu. Çekim mekanı muhteşem, çok sevdiğim Ege… Dizi çok eğlenceli, çok güzel bir komedi, izleyicilerin de sevdiği ve sahiplendiği bir proje… Ekip deseniz şahane, birçoğu daha önce birlikte çalıştığım çok sevdiğim arkadaşlarım. Daha ne isterim, hem eğlenecek hem de güzel bir işte çalışacağım…” dedi.

Kibarlığı, altın kalbi ve sevecenliği ile kasabalıların iyilik perisi olan Melahat’in tam tersi bir kişiliğe sahip olan kardeşi Kubat (Horoz Ağa), Ege’nin Hamsisi’ne ayrı bir renk katacak, beğeni toplayacak.

Peki Ege’nin Hamsisi’nde Kubat (Horoz Ağa) karakterini canlandıracak Peker Açıkalın kimdir? İşte Peker Açıkalın’ın biyografisi:

Peker Açıkalın kimdir?

 

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir