GüzellikVideo

Duş sonrası saç bakım tüyoları

Saçlarınızı yıkadıktan sonra saçlarınızı hangi işlemlerden geçireceğinizi biliyor musunuz? İşte duş sonrası saç bakım ve şekillendirme önerileri...

Saçlarınızı yıkarken dikkat ettiğiniz bazı püf noktalar vardır. Örneğin su sıcaklığını doğru ayarlamak deri hassasiyetiniz için oldukça önemlidir. Bunun yanında şampuan ve saç kremi seçiminiz de üzerinde düşünülmeyi hak eden konulardandır. Mesela içeriğinde ammonium lauryl sülfat, sodium laureth sülfat, paraben ve Polyethelyne Glycol gibi saçlarınızın kurumasına ve zamanla yıpranmasına sebep olacak şampuanlardan uzak durmalısınız.

Duş sırasında saç sağlığınız için yapmanız gerekenleri uyguladınız.Saçlarınızı yıkama aşamasında gösterdiğiniz hassasiyeti bunun sonrasında da devam ettirmeniz çok önemlidir. Doğru ürün ve bazı ip uçları sayesinde günlük kullanabileceğiniz pratik bir saç modeliyle harika görünebilirsiniz. Peki duş sonrası saçınız hangi bakım aşamalarından geçmeli. Mükemmel, parlak ve canlı görünen saçlar için hangi ürünleri, nasıl kullanmalısınız? İşte duş sonrası saç bakım önerileri ve saçları şekle sokma tüyoları.

İşte duş sonrası saç bakımı ve saç şekillendirme yöntemleri: 

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir