Moda

Deri pantolonla yapacağınız en iyi üç kombin

Rock'n roll tutkunları buraya... İşte deri pantolonu kullanmanın en iyi üç yolu...

Deri parçalar her zaman kadınsılığın ve asi görünümün sembolü olmuş moda trendleri arasında gösterilmiştir. Şu sıralar yeni nesil arasında derinin en yaygın kullanımı ise deri pantolon şeklinde. Deri skinny pantolonlar feminenliğin de ötesinde rock konserinden fırlamış gibi bir hava veriyor. Öyleyse sokaklara rock ruhunu getirecek deri pantolonları neyle nasıl giymeyi öğrenmeye de  hazır olun. İşte deri pantolonunuz için en iyi kombin alternatifleri:

SPOR VE KLASİK SEVERLER

leather  pants rockstar ile ilgili görsel sonucu

Deri pantolonların dominant bir havası olduğu kesin. Bu baskın parçayı daha az ilgi çeken parçalarla dengelemek isteyenler için beyaz t-shirt veya gömlek mükemmel bir alternatif. Siyah ve beyazın harika uyumuyla oldukça cool görüneceksiniz. Tercih edeceğiniz beyaz t-shirt düşük omuzlu, salaş bir model olursa cool tarzınız level atlar. Aksesuar seçimi olarak da hafif şıngırtılı bilezikler kullanabilirsiniz.

GERÇEK BİR ROCK STARI GİBİ 

girl tight leather pants ile ilgili görsel sonucu   leather pants black shirt ile ilgili görsel sonucu

Hali hazırda göz alan deri pantolonların gücüne güç katmak üzerinize atacağınız siyah deri ceketinizle mümkün olabilir. Bunun yanında üzerinde büyük resim veya yazı olan çarpıcı t-shirtlerle vurucu etkiyi yaratabilirsiniz. Mevsimine göre fötr şapka ve iri çerçeveli bir gözlük de size gerçek bir rock starı havası verecektir.

ŞIK GÖRÜNMEK İSTEYENLER

leather pants black shirt ile ilgili görsel sonucu  leather pants swell blouse ile ilgili görsel sonucu

Deri pantolon tabiatı itibariyle yazının başında da belirtildiği gibi hırçın tarzların parçası olsa da onu daha şık bir forma sokabilirsiniz. Bunun için pırıltılı kumaşlar, dantelli, pullu ve boncuklu bluzler veya kazaklar işinize yarayacaktır. Tercih edeceğiniz ışıltı detaylı bluzler eğer kalçanızı kapatacak kadar uzun olursa ve şık topuklularınızla tamamlarsanız şıklığınız daha da perçinlenecektir.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir