MedyaVideo

Çukur’dan nefes kesen final sahnesi

Çukur ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşattı.

Show TV’nin reyting rekorları kıran dizisi Çukur’un 42. yeni bölümü 12 Kasım Pazartesi akşamı ekrana geldi. Çukur’da Karakuzular’ın işlerini bozmaya kendine görev edinen Cumali, Veysel’i de yanına alıp yapılan soygun planını bozuyor. Adamları iş üstünde basan Cumali hesap sormaya başlayıp Karakuzular kendine karşı çıkınca Cumali adamlara sopa çekiyor. Adamları yere yatıran Cumali, bu işi bırakmalarını ve tövbe etmelerini söylüyor. Aksiyon dolu sahnelerinin damga vurduğu son bölümün ardından Çukur fanatikleri dizinin gelecek bölümlerinde neler yaşanacağını merak etmeye başladı. Çukur 43. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

İşte Çukur’un son bölümünde Cumali ve Celasun’un pusuya düşürüldüğü o sahne:

FİNALDE VARTOLU’YA BÜYÜK ŞOK

Karakuzular’ın teslimatını basmak için plan yapan Yamaç’ı Çeto’nun planı yüzünden kötü bir sürpriz bekliyor. Kemal ve Metin’e ulaşamayan Yamaç, ikisini de ve Çukur’dakileri kamyonda görünce saldırmaktan vazgeçiyor. Yamaç’ın alışverişi basma planı tutmasa da Karakuzular’ın mallarını bozduğu için Karakuzular’ın Bulgarlar ile arası bozuluyor. İstediği malı almak isteyen Bulgar’lar Karakuzular’ı tehdit ediyor.

Bulgarlar’ın zamanı geri çekmesi üzerine iyice köşeye sıkışan Çeto, son çare olarak Vartolu’yu arıyor. Vartolu’yu mekana çağıran Çeto ve Mahsun, Saadet’i rehin tuttuğunu gösteriyor. Zorda olsa kendini sakinleştirmeyi başaran Vartolu, kendisinden ne istediklerini soruyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir