Medya

Çarpışma, Bir Zamanlar Çukurova ve Avlu’nun reyting savaşları: Birinci kim?

Dün ekrana gelen diziler arasında kıran kırana reyting mücadelesi yaşandı. Reyting zaferinin kazananı ise Bir Zamanlar Çukurova oldu...

22 Kasım Perşembe 2018 reyting sonuçları belli oldu. Çarpışma, Bir Zamanlar Çukurova, Bizim Hikaye ve Avlu dizileri reytinglerde yarıştı. İddialı yapımlardan olan Çarpışma dün akşam ilk bölümü ile ekrana geldi. Geçtiğimiz haftalar da Perşembe akşamlarının birincisi bu sezon yayına başlayan Bir Zamanlar Çukurova idi.

Bir Zamanlar Çukurova neredeyse yayınlandığı 11 bölümü de lider kapattı. Bu nedenle hem oyuncu kadrosu hem de senaryosu ile iddialı bu iki yapımdan hangisinin daha fazla reyting aldığı merak konusu.

reyting

ÇARPIŞMA ŞAŞIRTTI

22 Kasım’da perşembe gecesinin lideri merak bekleniyordu. Reyting sonuçları Total’de Bir Zamanlar Çukurova birinci oldu. Avlu dizisi dördüncü sırada. Bizim Hikaye beşinci ve son olarak Çarpışma onuncu sırada geceyi tamamladı.

Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu gibi isimleri kadrosunda barındıran Çarpışma çok iddialı geldi. Ancak izleyiciler alışkanlıklarından vazgeçmedi. Saat 20:00’de yayınlanmasına rağmen (diğer diziler özet yayınlarken) ilk gecesini istediği gibi kapatamadı.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir