Moda

Black Friday indirimleri hangi markalarda var?

Black Friday nedir ve hangi markalar Black Friday indirimleri uyguluyor?

Şu sıralar her yerde karşımıza çıkan Türkçe’ye Kara Cuma olarak çevrilen ünlü markaların “Muhteşem Cuma”, ” Harika Cuma” ‘Efsane İndirim’ veya ” Bereketli Cuma” olarak alternatiflerini bulduğu Black Friday kapsamında cazip indirim fırsatları sunuluyor. Black Friday‘in adı bizde ne olursa olsun bu indirim günleri ABD ve Kanada’da geleneksel hale gelmiş vaziyette ve bu ülkelerde kutlanan Şükran Günü’nden sonra gelen ilk Cuma gününde mağazaların uyguladığı büyük indirim oranları her yıl izdihamlara yol açıyor.

black friday gif ile ilgili görsel sonucu

Mağazaların önünde geceden itibaren beklemeye başlanan günde, her yıl yaşanan izdihamda yaralanan yüzlerce insan oluyor. İlk kez 1961 yılında kullanılmaya başlanan terim, o gün yaşanan kaosu betimlemek için kullanılıyor. Peki Black Friday çatısı altında bizim ülkemizde hangi markalar indirim uyguluyor?

Koton

koton black friday ile ilgili görsel sonucu

Koton, 23 Kasım’da ‘En Moda Cuma’ kampanyasıyla tüm ürünlerde geçerli yüzde 30 indirim fırsatı sunuyor.

Oysho-Pull&Bear-Bershka

Black Friday indirimleri hangi markalarda var?

Oysho, Pull&Bear ve Bershka’da indirim 22 Kasım akşamı 22:00’den itibaren online mağazada başlıyor. Cuma günü ise indirim tüm mağazaları kapsayacak. Oysho’da tüm koleksiyonlarda yüzde 20 indirim uygulanacak.

Benetton

Benetton ile ilgili görsel sonucu

21-25 Kasım tarihleri arasında tüm ürünlerde geçerli yüzde 40 indirim fırsatı hem mağazada hem de internet sitesinde geçerli olacak. Ayrıca “Cyber Monday” ile 26 Kasım Pazartesi günü benetton.com’da kazaklardan paltolara kadar bütün ürünlerde geçerli yüzde 70 indirim olacak.

Kiğılı

Kiğılı ile ilgili görsel sonucu

Kiğılı, 23 Kasım Cuma günü ‘’Gözü Kara İndirim’’ kampanyası düzenliyor. Bugüne özel olarak uygulanan fırsatlarla yeni sezon ürünleri, yüzde 50 indirimin yanı sıra 3 adet ve üzeri alışverişlerde ek yüzde 20 indirimle sunuluyor.

Silk and Cashmere

Silk and Cashmere ile ilgili görsel sonucu

Marka, mağazalarda, silkandcashmere.com ve bu sene ilk defa mobil uygulamasında da tüm giyim ve aksesuarlarda yüzde 50 indirime giriyor.

Penti

penti black friday ile ilgili görsel sonucu

Penti “pink friday” kapsamında 23-24-25 Kasım tarihlerinde tüm ürünlerde geçerli yüzde 40 indirim fırsatı sunuyor.

Miniso

Miniso ile ilgili görsel sonucu

Miniso Black Friday indirimleri 2 Aralık’a kadar sürecek. Marka, ikinci ürüne yüzde 50 indirim sunuyor.

Beymen

beymen black friday ile ilgili görsel sonucu

Beymen, 21-25 Kasım tarihleri arasında 2 ve üzeri ürün alan yüzde 40 indirim uyguluyor.

Marks & Spencer

Marks & Spencer black friday ile ilgili görsel sonucu

Marks&Spencer, 22 Kasım saat 22:00’den itibaren marksandspencer.com.tr’de, 23-25 Kasım tarihleri arasında ise tüm mağazalarında yapılacak alışverişlerde yüzde 30 indirim ile Black Friday’i karşılıyor.

GAP

GAP black friday ile ilgili görsel sonucu

GAP mağazaları ve gap.com.tr, bu haftasonu Black Friday’e özel 22 Kasım saat 22:00’den itibaren gap.com.tr’de; 23-25 Kasım tarihleri arasında ise tüm ürünlerde yüzde 30 indirim fırsatı sağlıyor.

Gizia

Gizia black friday ile ilgili görsel sonucu

‘Efsane İndirim’ günlerini başlatan Gizia, 23-25 Kasım tarihleri arasında müşterilerine sezon ve outlet ürünlerinde geçerli yüzde 20 indirim sunuyor.

İnci

inci ayakkabı mağazaları ile ilgili görsel sonucu

İnci Deri, web sitesi üzerinden başlattığı ‘Muhteşem Günler’ kampanyasında seçili ürünlerinde yüzde 50 indirimin yanı sıra sepette de yüzde 30 indirim yapıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir