MedyaVideo

Bir Zamanlar Çukurova’da şok final sahnesi: Züleyha ve Yılmaz karşılaştı

Bir Zamanlar Çukurova sürpriz gelişmelerle izleyicisiyle buluştu... Dizi takipçilerini Züleyha ve Yılmaz'ın karşı karşıya geldiği final sahnesi bir hayli etkiledi...

ATV’nin iddialı yapımlarından Bir Zamanlar Çukurova ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşattı Züleyha’nın öldü sandığı Yılmaz ile yüzleşmesi ise çok konuşuldu. Bir Zamanlar Çukurova hayranları şimdi Züleyha’nın ne yapacağını ve dizinin gelecek bölümlerinde neler yaşanacağını merak ediyor.

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek’in başrollerini oynadığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 8 Kasım Perşembe akşamı ATV’de ekrana gelen 9. son bölümüne balodaki büyük karşılaşma damga vurdu.

ZÜLEYHA ÖLDÜ SANDIĞI YILMAZ’LA KARŞI KARŞIYA

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, heyecan dolu bölümüyle seyirciyi yine ekrana kilitledi. Çukurova’da büyük karşılaşma! Kendisini bekleyen büyük sürprizden habersiz, Demir ile katıldıkları davette, Züleyha güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Fakat geceye damga vuran olay ise, Züleyha’nın öldü sandığı Yılmaz ile karşı karşıya gelmesi oldu! Bu karşılaşma sonrası gözü iyice kararan Züleyha, Hünkar ve Demir’den hesap sormak için ne yapacak? Fekeli’nin desteği ile Yaman ailesinin karşısına bambaşka biri olarak çıkan Yılmaz, ilerleyen bölümlerde seyirciyi çok şaşırtacak! Yılmaz’a bir kez daha yenilen Demir’in yeni planları ne olacak?

Bir Zamanlar Çukurova’nın merakla beklenen 10. yeni bölüm fragmanı ise önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bir Zamanlar Çukurova’da heyecanın dozu giderek artıyor. Demir’in kolayca alt edebileceğini düşündüğü Yılmaz, Fekeli’nin gücü sayesinde Çukurova’da meydan okuyor. ‘Demir Yaman, ateş olsa cürmü kadar yer yakar. Bundan sonra buradayım, geleceği varsa göreceği de var’ diyen Yılmaz’ın, bir sonraki hamlesi tüm Çukurova’yı karıştıracak. Yılmaz’ın arkasında, ezeli düşmanları Fekeli’nin olduğunu öğrenen Yaman ailesi, kendilerine savaş açan Fekeli ve Yılmaz’ı durdurabilecek mi? Bebeğinin acısıyla yüreği yanan Züleyha, oğlunu kaçıranın kim olduğunu öğrenince işler çığırından çıkacak ve Çukurova’da adeta yer yerinden oynayacak!

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir