MedyaVideo

Bir zamanlar Çukurova’da şok eden sahne: Hünkar öldü mü?

Bir zamanlar Çukurova ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatmaya devam etti.

ATV ekranlarının sezona iddialı başlayan yapımlarından Bir Zamanlar Çukurova dün akşam yayınlanan son bölümüyle ilginç gelişmelere sahne oldu.

Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek’in başrollerini oynadığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 15 Kasım Perşembe akşamı ATV’de ekrana gelen 10. son bölümünde  Hünkar Yaman vuruldu. Nefes kesen son bölümde ilgi çeken gelişmelerden biri de Demir, Adnan’ın kendisinin çocuğu olmadığını öğrenmesiydi.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’da, Züleyha ve Yılmaz’ın hayatı, Demir’in tuzağı ile bir kez daha kararıyor. Züleyha, Gülten’in yardımıyla Yılmaz’a haber yollamak isterken, Gaffur ve Saniye’nin acımasızlığıyla karşılaştı! Züleyha’nın, Yılmaz’a yazdığı notu Gaffur ve Saniye sayesinde eline geçiren Demir, tüm acımasızlığı ile ölümcül bir saldırıya geçti. Olanlardan birhaber, Züleyha ile buluşacağını düşünen Yılmaz ise, karşısında ezeli düşmanı Demir’i görünce, Çukurova’da yer yerinden oynadı. Büyük yüzleşmede kim kimin canını yakacak derken, Yılmaz’ın kurşunu, oğlunu durdurmak için peşinden gelen Hünkar’a isabet etti. Demir’in canını kurtarmak için kendi canına hiçe sayan Hünkar öldü mü?

Bir Zamanlar Çukurova’nın 22 Kasım Perşembe akşamı ekrana gelecek olan 11. yeni bölüm fragmanı ise önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA’NIN GENEL KONUSU NEDİR?

1970’li yıllarda, İstanbul’da evlenmeye hazırlanan iki gencin başına hiç hesaba katmadıkları bir olay gelir. Kader bu çifti, Adana’da Çukurova’nın uçsuz bucaksız coğrafyasına bırakıverir. Her şeye rağmen aşklarını yaşamaya kararlı bu çiftin kaderi, çiftliklerinde çalıştıkları Yaman ailesiyle tanıştıktan sonra sonsuza kadar değişir.

Aşkı için öldürmeyi göze almış “Yılmaz” ile sevgilisi yaşasın diye kendini bir evliliğe hapseden “Zülayha”nın hikayesi var “Bir zamanlar Çukurova’da. Ama bu hikayede sadece ayrı düşen iki sevgili yok! Ailesinin görkemli geçmişini ve biricik oğlunu korumak için kanatlarını açmış bir “Hünkar’ın savaşı da var; aşık olduğu kadını tutsak etmeyi göze alan “Demir”de!

Ve elbette sınırsız aşkların coğrafyasında, geçmişten bugüne uzanan hesaplaşmalar, paylaşılamayan topraklar da! Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşkın hikayesi, zengin bir oyuncu kadrosuyla seyircinin karşısına çıkacak.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir