Güzellik

Başka bir gezegenden gelmiş gibi: En iyi mavi saç fikirleri

Mavinin gücüne inanın... İşte saçlarını maviye boyamak isteyen kadınların ilham alacağı tonlar...

Marjinal saç renkleri şu sıralar revaçta. Özellikle yeni nesil, değişik saç renklerini deneme konusunda daha cesur kararlar alabiliyor. Son dönemin en trend ve en göz çarpıcı renklerinden biri de mavi. Mavi saç renginin her tonu beyaz tenli ve renkli gözlü kızlara inanılmaz yakışıyor. Eğer siz de saçlarınızı bu renge boyatmayı aklınıza koyduysanız mavinin en güzel tonlarına göz atabilirsiniz.

OMBRE ETKİSİ

Ä°lgili resim

Örgü veya atkuyruğu modelleriyle daha çarpıcı hale getirebilirsiniz. Mavinin açık tonlarının arasına karışmış beyaz ve gri geçişler örgü modeliyle daha belirgin hale gelecektir. Açık ton mavisi size masalsı bir hava verecek, kendinizi peri kızı gibi hissettirecektir.

TURKUVAZDA BOĞULMAK 

Ä°lgili resim

Bir başka peri masalı etkisi yaratacak mavi saç rengi turkuvaz tonlarıdır. Işığı yakaladığında yeşilin farklı bir tonuna da dönüşecek bu saç rengi tonu size büyüleyici ve esrarengiz bir hava katacaktır.

DAHA KOYU DAHA GÜÇLÜ 

lacivert saç rengi ile ilgili görsel sonucu

Biraz asi görünmek istiyorsanız mavinin sizin için en ideal tonları şüphesiz daha laciverte çalan koyu olanlar  olacaktır. Dipten siyah gölgelerle size daha cool bir görünüm kazandıracak bu saç rengiyle farkınızı ortaya koyacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir