Medya

Avlu dizisinden ayrılan Sevda Dalgıç’ın açıklamalarına yapım şirketinden jet yanıt

Avlu dizisinden neden ayrıldığı merak edilen Sevda Dalgıç hakkında yapım şirketinden açıklama geldi...

Sağlık sorunları gerekçesiyle Avlu dizisinden ayrıldığını iddia eden Sevda Dalgıç’ın açıklamalarına yapım şirketinden yalanlama geldi.

Star TV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Avlu’nun oyuncu kadrosuna bu sezon trans birey Bade karakteri ile dahil olan ünlü oyuncu Sevda Dalgıç, 2 hafta önce sağlık sorunları nedeniyle hastaneye başvurduğunu dile getirmişti.

Yapılan muayene sonucu vücudunun enfeksiyon kaptığı belirlenen Dalgıç ameliyata alındı. Doktorların 2 hafta rapor verdiği Dalgıç dizinin oyuncu kadrosundan çıkarıldığını öne sürmüştü.

GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR

Konuyla ilgili olarak Avlu dizisinin yapım şirketi Limon Film’den yazılı bir açıklama yapıldı. Açıklamada şöyle denildi: “Öncelikle yapımcılığını yaptığımız tüm projelerde olduğu gibi Avlu dizisinde de birlikte çalıştığımız oyuncularımızın ve tüm ekip arkadaşlarımızın sağlığının her şeyden önce geldiğini belirtmek isteriz.

Avlu’da birlikte çalıştığımız eski oyuncumuz Dalgıç’ın soysal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklamalar gerçeği yansıtmamaktadır. Kesinlikle kendisinin hastalığından dolayı projemizden çıkarılmamıştır.

Bade karakterini canlandıran oyuncumuza, tarafımızca üç hafta süre sonunda hikaye gereği oynadığı role bir süre daha yer veremeyeceğimizi, beklemesi gerektiği bildirilmiştir.

Bekleme sürecinde hikayesine çalışarak üzerinde düşünüp karaktere ağırlık verebileceğimizi menajerine iletmemize rağmen oyuncu beklemek istemediğini tarafımıza bildirmiştir.

Karşılıklı iyi niyetle teşekkürlerimizi sunarak yollarımızı ayırdık. Tüm Avlu izleyicilerini doğru bilgilendirmek amacıyla bu açıklama yapılmıştır.”

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir