Medya

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı boşanıyor: Acun’dan ilk açıklama

Yaşadıkları yasak aşkla eleştiri oklarının hedefinde olan ve 2017 yılında Fransa'da dünya evine giren Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinden boşanma haberi geldi...

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı hakkında çıkan boşanma haberlerini Acun Ilıcalı doğruladı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın evliliği üzerinde şu sıralar kara bulutların dolaştığı geçen sene evlenen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın çatırdamaya başlayan ilişkilerinin noktalanacağı konuşuluyordu. Acun Ilıcalı söylentilerin dedikodu olmadığını  ifade etti.

Kanal D’de yayınlanan 2.Sayfa programının sunucularına mesajla ulaşan Acun Ilıcalı, ‘Boşanıyoruz, haberler doğru’ dedi.

ACUN ILICALI VE ŞEYMA SUBAŞI BOŞANIYOR

Bir süredir aralarının pek iyi olmadığı ve boşanma konusunu günlerdir aralarında masaya yatırdıkları öğrenilen Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı çifti sonunda kararını verdi.

İddiaya göre ikilinin dün itibariyle dostça ve arkadaşça ayrılma konusunda net bir karara vardıkları öğrenildi. Acun ve Şeyma Ilıcalı anlaşmalı olarak boşanıyor. Şeyma Subaşı sosyal medya hesaplarından boşanma haberlerine yapılan ‘hayırlı olsun’ yorumlarını beğeniyor.

ACUN ILICALI VE ŞEYMA SUBAŞI’NDAN AÇIKLAMA GELDİ Mİ?

2. Sayfa’nın iddiasına göre ise Acun Ilıcalı yuvayı kurtarmak için 3-4 aydır çabalıyor.

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı eylül 2017’de Fransa’da evlenmişlerdi. Çiftin, Melisa adında 4 yaşında bir kızları var.

ŞEYMA SUBAŞI’DAN İLK PAYLAŞIM

Acun Ilıcalı ile evlendikten sonra yaşadığı lüks hayatı Instagram hesabından paylaşarak ve verdiği röportajlarla adından sıkça bahsettiren Şeyma Subaşı boşanmayla ilgili henüz bir paylaşım yapmamıştı.

Haberlerin ardından tüm gözler Subaşı’na çevrildi. Her konuda paylaşım yapan Şeyma Subaşı’nın ne paylaşım yapacağı merak konusuydu. Şeyma Subaşı’dan boşanma iddialarının ardından ilk paylaşım geldi.

eieieiei

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir