MedyaVideo

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı

Büyük hasret bitti... Herkesin iple çektiği Diriliş Ertuğrul'un yeni sezon ilk fragmanı izleyiciyle buluştu

Diriliş Ertuğrul’un yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı.

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonunun ne zaman başlayacağı hala  merak konusuydu ve yeni sezon ilk bölüm fragmanı dizi takipçileri tarafından büyük bir heyecanla bekleniyordu.

TRT 1’in gelecek haftaki yayın akışının çarşamba gününde büyük bir hevesle  Diriliş Ertuğrul dizisini görmek isteyen dizi fanatikleri hayal kırıklığına uğramıştı. Bu son hüsranın ardından Diriliş Ertuğrul tutkunlarının yeni sezon fragmanı için bekleyişi kaldığı yerden devam etmişti.

Ve beklenen fragman sonunda geldi. İşte Diriliş Ertuğrul’un yeni sezon ilk fragmanı

Diriliş Ertuğrul tutkunlarının bu uzun ve heyecanlı bekleyişi bu akşam nihayete ereceği sinyallerini öncesinden göstermişti. Çünkü dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ Diriliş Ertuğrul 5. sezon yeni bölüm fragmanı bu akşam ilk kez yayınlanacağı sözünü sosyal medyadan vererek dizi takipçilerine rahat bir nefes aldırmıştı.

Ve işte Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı! Yer yerinden oynuyor

Diriliş Ertuğrul’un 5. yeni sezon 122. bölüm fragmanının yayınlanmasına rağmen dizinin yeni sezon ilk bölümünün yayın tarihi henüz açıklanmadı. Ancak ilk bölüm çekimleri tamamlanan dizinin Ekim sonu yada Kasım başında ekrana gelmesi bekleniyor.

 

 

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir