MedyaUncategorized

Diriliş Ertuğrul hayranlarını üzen haber

Diriliş Ertuğrul takipçileri dizinin yeni sezon bölümlerinin ekranda görmek için sabırsızlanırken TRT'nin yeni yayın akışı hüsran yarattı

“Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonu ne zaman başlayacak?” sorusu dizi fanatiklerinin aklını meşgul etmeye devam ederken Diriliş Ertuğrul dizisinin gelecek hafta da ekranlara gelmeyecek olması hayal kırıklığı yarattı. Her çarşamba TRT 1 ekranlarında Diriliş Ertuğrul’u görmeyi umut edenler tekrar hüsrana uğradı. TRT 1’in gelecek haftaki yayın akışında çarşamba günü “Mehmetçik Kutlu Zafer” yer aldı.

Dizinin yeni bölümlerinin ise Kasım ayının ilk haftasında yayınlanmaya başlayacağı tahmin ediliyor. Yeni sezonda hikayenin tamamen değişeceği ve zaman atlaması yaşanacak olan Diriliş Ertuğrul’da, Ertuğru Bey yaşlanmış olarak ekrana gelecek. Platosu tamamen yenilenen ve çok sayıda yeni oyuncunun katılacağı Diriliş Ertuğrul yeni sezonda, son yaşananlardan 15 yıl sonrası anlatılacak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL’DA HANDE SORAL HANGİ ROLDE?

hande soral diriliş ertuğrul ile ilgili görsel sonucu

Dizide yeni sezonda öne çıkacak bir isim da güzel oyuncu Hande Soral olacak. Hande Soral’ın karakterine ilişkin detaylı açıklama TRT 1 Koordinatörü Kurtuluş Zeydan’dan gelmişti. Zeydan, Hande Soral’ın rolüyle ilgili şu açıklamayı yapmıştı: Biliyorsunuz Ertuğrul artık bekar. Ve onu aşık etmemiz gerekiyor. En büyük düşmanının kız kardeşine aşık olacak. Bu karakteri Hande Soral canlandıracak. Seyircimiz rahat olsun, Diriliş’i birinci sezon işi izliyormuş gibi izleyecekler.”

DİRİLİŞ’E YENİ SEZONDA ÜÇ SÜRPRİZ İSİM DAHA KATILDI

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezon çekimleri devam ediyor. Ne zaman yayınlanacağı merakla beklenen dizinin kadrosuna 3 isim birden katıldı. Diriliş Ertuğrul’da kadroya giren isimler İlker Aksum, Eser Karabil ve Enis Yıldız oldu.

ilker aksum diriliş ertuğrul ile ilgili görsel sonucu

Dizide Yunan komutanı rolüne hayat vereceği konuşulan İlker Aksum, geçen sezon yine aynı yapım şirketinin TRT için hazırladığı “Mehmetçik Kûtül Amare” adlı dönem dizisinin kadrosunda yer almıştı. Canlandırdığı Cox karakterindeki performansıyla beğeni toplayan ödüllü oyuncu, bu sezon ise “Diriliş Ertuğrul”da seyirci karşısına çıkacak.

Daha Fazla Göster

İlişkili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir