Medya

Terazi burcu ünlüleri

Terazi burcunun günleri başladı

Bugün 24 Eylül. Bugün Güneş Başak burcu dereceleri üzerinde gezintisini tamamladı ve yepyeni bir serüven için Terazi burcuna geçiş yaptı. Venüs tanrıçası tarafından yönetilen dengenin ve uyumun sembolü Terazilerin zamanı başladı. Hadi onları Terazi burcundan ünlülere zoom yaparak daha iyi tanıyalım. İşte Terazi burcu ünlüleri:

HADİSE 

Neşeli göründükleri kadar duygusal yapılarıyla da tanınan, kolayca göz yaşı dökebilen Terazilerin en iyi örneği Hadise belki de. O Ses Türkiye’nin gedikli jüri üyesi güzel şarkıcıyı programda  yıllardır iki ruh haliyle de izliyoruz.

EMİNEM 

Tam bir adalet aşığı olan Terazi haksızlıklara gelemez. Uysal ve sakin tabiatlı Terazilerin söz konusu savunduğu doğrular olunca asi ve inatçı birine dönüşebileceğini biliyor muydunuz?  Hadi Terazinin isyankarlığını anlamak için bir Eminem şarkısı açın.

MEHMET ASLANTUĞ 

Biri Terazi erkeğinin kibarlığı, romantikliği ve doğal karizmasından mı bahsetti. Mehmet Aslantuğ’un adını zikretmeden olmaz.

BRUNO MARS

Ailesine en çok düşkün olan burçların başında gelen Terazinin diğer bir temsilcisi Bruno Mars. 6 çocuklu ve müzikçi bir ailede büyüyen Bruno Mars da burcunun bu özelliğini yansıtıyor. Daha 4 yaşındayken haftanın 5 günü aile grubu ile performans sergilediğini ve sık sık müzik yeteneğini ailesine borçlu olduğunu ifade ettiğini biliyor muydunuz?

CANSU DERE

Biri Terazi kadınının zerafeti, çekiciliği ve sadeliğinden mi bahsetti. Kesinlikle Terazi kadının en güzel temsilcilerinden biri Cansu Dere.

HAZAL KAYA

Terazilerin kavgadan gürültüden haz etmediklerini ancak haklarını savunmak için mücadeleden kaçmayacaklarını söylemiştik. Tıpkı Eminem gibi Hazal Kaya da istemediği durumlar da tepkisini çok net gösteriyor. Hazal Kaya’nın Adını Feriha Koydum dizisinin çekimleri sırasında bekaret kontrolü olan sahnede oynamak istememesi buna bir örnek.

KATE WİNSLET

Üretkenlikleri ve çalışkanlıklarıyla en verimli burçlar arasında olan Terazinin temsilcilerinden Kate Winslet… Güzel oyuncunun rol aldığı filmlerini saymak bile zor. Setlerden çıkmayan Kate Winslet tam bir işten işe koşuşturan Terazi kadını.

TARKAN 

Final mega starın… Duyguları aşırı derecede zengin olan Terazinin bu özelliğini yaptığı şarkılarının çeşitliliğiyle yansıtan Tarkan’ın neredeyse her ruh haline göre bir şarkısı var. Klasik bir Teraziyi depresif bir biçimde “Bana bırak bütün kederleri. Ben ağlarım ikimizin yerine.”  derken ya da umursamaz bir biçimde “Bana göre hava hoş kendi bilir. Beni bilen iyi biliyor…” derken görmeniz mümkündür.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Bir Yorum

  1. Terazi demek adalet demek. Başkalarının derdine ortak olmak demek. Bir nevi Güzin Ablasinizdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir